TOPLANTI, DÜĞÜN & BANKET

Toplantı & Düğün vb. Organizasyonlarımız

Clarion Hotel Kahramanmaraş’ın çok amaçlı salonları, sizlere beklentilerinizin de üzerinde bir hizmet verecektir. Tüm salonlarımız, çeşitli kurulum alternatifleriyle toplantı ve organizasyonlarınız için çeşitli ekipmanlarla donatılmıştır.

Toplantı (seminer, kongre, konferans), Düğün vb. Organizasyonlarınızın en verimli şekilde geçmesini sağlamak adına her türlü hazırlığı yapmış bulunmaktayız. Bütün salonlarımız, çeşitli kurulum alternatifleriyle etkinlikleriniz için esneklik sağlayacak durumdadır.

Toplantı ve organizasyonlarınız istediğiniz doğrultuda düzenlenip kombine edilebilmekte olup, teknik ekipmanlarla da desteklenmiştir.

Ses Sistemi: Yaka, Masa, Kürsü ve Kablosuz Mikrofon, Işık Sistemi, DVD ve VCD Oynatıcı, Video, Müzik Yayını, Projektör, Projektör Perdesi, Barkovizyon, Tepegöz, Flipchart, Beyaz Tahta, TV, Telefon, Kablolu/Kablosuz İnternet. Sahne,   Kürsü, Pist.

Kaliteli Teknik (ses ve ışık sistemi) alt yapısı ile HİTİT Balo Salonumuz, hayatınızdaki çok özel günlere ev sahipliği yapmaktadır. Düğün, Nişan ve Partilerinizde, damağınıza layık menülerle hizmette olacaktır. Siz heyecanla mutluluğunuzu yaşarken, profesyonel ekibimiz de ince detaylarla ilgilenerek gününüzü özelleştirmeye destek olacaktır.

(Salonlarımız: 08:00~23:00 saatleri arasında hizmette olacaktır.)

* Toplantı salonlarımızın ses geçirmez paravanla bölünebilme özelliği bulunmaktadır.

Tüm salonlarımızda Banket Yemekleri (düğün vb.), Gala Yemekleri, Kokteyl ve Workshop alternatifleri sunmaktayız.

Ayrıca çeşitli Toplantılarınız için hazırladığımız Asur, Roma ve Akyıldız Salonlarımız, titiz düzenlemelerle tam da istediğiniz gibi hazırlanacaklardır.